Yeni Yıla Özel Eşarp ve Şal Tasarımları

Yeni yılın gelmesi ile kocaman bir yılı geride bırakmanın verdiği üzüntü yaşarken bir yandan da heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Yeni başlangıçlar, deneyimler, mutluluklar ve daha birçok şeyi içine sığdırabileceğimiz bir yıla adım atıyoruz. 2016 yılının sonlanmasına çok az bir zaman kalması, yeni yıl için hazırlıklara başlamamıza sebep oluyor.

2017 yılı için hayaller, hedefler ve planlar yaparken, modanın unsurları ile dolaplarımızı ve kombinlerimizi de güçlendiriyoruz. Giyim ve aksesuar parçaları, yeni yılın heyecanı ile daha hareketli ve daha canlı biçimlerde karşımıza çıkıyor. 2017 yılının en güzel moda unsurları, vitrin, dolap ve kombinlerdeki yerini alıyor. Tesettür giyimin eşsiz güzelliğe sahip giyim parçaları, eşarp ve şal modelleri, markaların koleksiyonları ile karşımıza çıkıyor.

kusursuz-esarp-baglama-adimlari-1

Yeni Yılın Eşarp ve Şal Modası

Yeni yıl için hazırlanan tesettür koleksiyonlarında, birbirinden farklı tasarımlar, desenler ve renk uyumları dikkatimizi çekiyor. Bordo ve kırmızı tonları, hiç olmadığı kadar güzel, kahve tonları dinlendirici ve soft renkler ise zarifliği ile birbirini tamamlıyor.

sal-baglama-modelleri-1

Tek renklerden oluşan eşarp ve şal modelleri, bordo, kırmızı, kahve, hardal ve lacivert renkleri ile tercih edilirken, desenli modellerde bu renklerin farklı tonları harmanlanıyor. Günlük yaşamdan özel anlara kadar her anımızda bizimle olan şal, eşarp modelleri, kusursuz ipek dokusu, soğuğa karşı duran yünlü kumaşlar ile farklı biçimlerden oluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir