Yeşil Eşarp Modelleri 2017

Yeşil Eşarp Modelleri 2017

Yeşil Eşarp Modelleri 2017

Bütün bayanlar gibi kapalı bayanlarda modaya ve kıyafetlerinin uyumuna çok önem vermektedir. Bu nedenle kapalı bayanlar için eşarp renginin ve modelinin kıyafetleriyle uyum içerisinde gözükmesi ve eşarplarının şık bir görüntü vermesi çok önemlidir. Bu yıl sokaklarda yeşil renkli elbiseler, montlar, ayakkabılar ve çantalar görme olasılığınız çok yüksek. Çünkü modayı yakından takip edenlerinde bileceği gibi bu yılın modası yeşil renk. Her yerde her şeyde göreceğimiz yeşil rengi bayanların eşarplarında da sıkça göreceğiz. Kısacası yeşil eşarp modelleri 2017 yılında bayanların şıklıklarını tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında yer alacak.

Yeşil renkli eşarpları seçme nedenleri

Bu yılın en çok tercih edilen eşarpları arasında yeşil renkli eşarpların yer almasının birçok nedeni var. Bu nedenlerden en önemlisi bayanların uyumlu giyinmeye özen göstermesi çünkü kıyafetlerde yeşilin bu kadar hakim olması ona uygun bir eşarp takmayı da gerekmektedir. Yeşil eşarpların tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise bayanların yüzüne ayrı bir ışık vererek güzel bir görüntüye neden olmasıdır. Bu yıl her tonu her deseni ile yeşil renkli eşarplar içimizi açacak ve çevremiz tarafından büyük bir beğeni toplayacak gibi gözüküyor.
Yesil Esarp Modelleri 2017 1
2017 yılının modası yeşil eşarplar

2017 yılının moda eşarpları yeşil renge sahip eşarplar farklı tonları ve geometri şekilleri ile giysilerin en güzel tamamlayıcıları olacaklar. Yılın moda olan yeşil eşarp modelleri arasında en çok geometrik şekilli desenlere sahip olan eşarplar yer almakta. Yeşil eşarp modellerinde ayrıca yeşilin iki tonunun birden olduğu eşarplar da oldukça ilgi görmekte. Kişisel zevkinize göre diğer türlü yeşil eşarplarda bu yıl vitrinleri süslemekte.

Yeşil eşarplar ile giyilen giysiler

Her tona sahip yeşil renkli eşarplar birçok renkle rahatlıkla kombinlenebilme özelliğine sahip. Daha önceki yıllarda yeşil renkli eşarpları en çok keten ve kot türü giymeyi seven spor giyimli bayanlar tarafından tercih ediliyordu. Fakat bu yılın moda eşarp renginin yeşil olması ile klasik giymeyi seven bayanlar içinde yeşil renklere sahip eşarp modelleri bulunmakta. Kenarlarında dantel motifleri bulunan yeşil renkli eşarplar klasik kıyafetlere çok yakışmaktadır. Bu yılın eşarplarda en çok tercih edilen yeşil tonu ise su yeşili.

Su yeşili hem birçok renge yakışmakta hem de çok güzel ve asil bir renk olarak bu yılın moda yeşil tonlarının başında gelmektedir. Yeşilin her tonundan eşarp modelleri 2017 yılında kıyafetlerimizin en iyi tamamlayıcısı olarak bayanların şıklığına şıklık katacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?