Bedenli Çıtçıtlı Şal Modelleri 2017

Çıtçıtlı şal modası 2016 yılına damgasını vurdu desek yanlış olmaz. Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017  arasında da yine adını duyuracak olan çıtçıtlı şallar, geçen sene çıtçıtların yerleştirilme mesafesinden dolayı her bayanın başında aynı durmadığı yönünde şikayetler okumuştuk. Kafa çevresi her insanın farklı olacağından çıtçıtlı şal bağlayan kimi hanımlarda şal bol dururken kimi hanımlarda da dar gelerek sıkıntı oluşturdu.

Bedenine göre giyinen bayanlar neden yüz çevresinin de bedeni olmasın ki? İşte böyle düşünen güzel tasarımcılarımız, bedenli çıtçıtlı şalları üretmişler. Bizlere de bu son moda şalları sizlerle paylaşmak düşer.

Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017
Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017

Bedenli çıt çıt şal modelleri 2017 beden seçimini yaparken yüz çevresinin yarısına denk gelen uygun bedeni seçmeniz gerekli. Buna göre 27, 28, 29 ve 30 bedenleri mevcut ve sırasıyla yüz çevresinin yarısı 54 cm, 56 cm, 58 cm ve 60 cm olan bir tablo var. Bu tabloya göre bedenli çıtçıt şalınızı alabiliyorsunuz. İlk çıkan standart çıtçıtlı şallarda genellikle büyük bir topuz yapmadan düzgün durmayan çıtçıtlı şalınız bedenli olanı sayesinde gayet düzgün duruyor ve en önemlisi deve hörgücü gibi bir topuz yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017
Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017

Bedenli çıtçıt şal modelleri 2017 bağlarken; şalı ortalayacak şekilde başınızın üstüne koyun ve hemen çene altında iki tarata bulunan çıtçıtları birleştirin. Sonra normalde nasıl eşarpların kulakların biraz üstünden katlı yerlerini iğneliyorsanız, çıtçıtlı şalda da başınızın iki yanında bulunan çıtları yapın. Ve son olarak önde duran şal uçlarını çapraz bir şekilde omzunuzun arkasından bırakın. İşte çıtçıtlı şalınızı bağladınız.

Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017 Tüm Modeller

Bir çok renkte üretilen çıtçıtlı şallar polyester kumaştan yapılmış. İlerleyen zamanlarda desenli çıtçıtlı şal modelleri karşımıza çıkar mı bilinmez ama şimdilik bir çok renkte düz ve sade parlak görünümlü çıtçıtlı şallar var. İşte birbirinden güzel renkleri ve pratikliği ile bedenli çıtçıt şallar :

Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017 Video Galeri

Bu bölümde sizler için hazırlamış olduğum keyifli Bedenli çıtçıtlı şal modelleri 2017 videosunu izleyebilirsiniz. Lütfen siz bu şalı kullanıyorsanız yorumlarınızı esirgemeyiniz. Geri dönüşümünüz çok önemli memnunsanız yada değilseniz görüşlerinizi bildiriniz.

Bu yazı 19.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

https://youtu.be/wufjN7D52Tc

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir