Ebruli Eşarp Modelleri

Genel olarak kıyafetlerimizle aynı renge sahip eşarp yapma gibi bir alışkanlığımız vardı eskiden. Ancak devir değişti ve moda öyle bir yere geldi ki artık kıyafet ve eşarp uyumu için zıt renkler arıyoruz. Kimi zaman da istediğimiz uyumu yakalayamıyoruz.

İşte tam bu zamanlar için çok kullanışlı ebruli eşarplar imdadınıza yetişir. İçinde en az bir rengin tuttuğu bu eşarplar mutlaka kıyafetinizle uyum sağlar. Ancak ebruli eşarpları kullanırken dikkat edeceğiniz en önemli husus, kıyafetin de eşarp gibi ebruli olmamasıdır. Düz renkli ya da bir iki rengi barındıran kıyafetlerle ebruli eşarpların uyumu gayet şık bir görünüm sağlar.

Üstelik marka isminin görünüp görünmemesi önemli değilse, dört taraftan da öne farklı renk ve desen gelecek şekilde eşarbı kullanabilirsiniz.

İndirimli Eşarplar Ebruli Eşarplar

Kıyafetlerinizin tamamlayıcısı eşarplar, giysi dolabınızın büyük kısmını oluştursa da, asla yeterli gelmez. Hep daha güzel bulduğunuz bir başka yeni eşarpta kalır aklınız.

Kaliteli ve şık pek çok modelde bulunabilen eşarplar, indirimdeyken bolca almayı gerektirecek kadar çok kullanılan bir kıyafet parçasıdır.

Sezon Sonu İndirimleri

Bir eşarbı görüp beğendiğinizde, hemen almak yerine, içinde bulunulan sezonun bitmesini beklemek, daha akıllıca bir hareket olacaktır. Sezonda 100 TL civarında olan bir eşarbı, sezon sonu indiriminde 30 TL’ye kadar düşmüş bir fiyat ile elde edebilirsiniz.

Eşarp, hediye etmek için de çok güzel bir seçenek olduğundan, kendi ihtiyacınız olmasa bile, sezon sonu indirimlerini takip ederek, gerektiğinde hediye edebilmek için satın alabilirsiniz.

Kampanyalı Eşarplar

Eşarp üreten markaların, sitelerine girerek, müşteri listelerine mail adresi bırakabilir ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Üç al iki öde gibi, oldukça avantajlı kampanyalar sayesinde, bir kere birden çok eşarbı, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İndirimli Marka Eşarplar

Gözde eşarp markaları; yılbaşı, bayram, anneler günü, ramazan gibi özel zamanlarda, oldukça cazip fiyatlarla eşarp sunarak, herkesin ulaşabileceği fiyatlarla, yüksek kaliteli ürünler sunarlar. Takarken kendinizi özel hissedeceğiniz, hediye ettiğinizde ise hediyeyi, alan kişi tarafından minnetle karşılaşacağınız kadar özel, kaliteli eşarplardan, indirim kampanyalarını takip ederek edinebilirsiniz. İmaj tamamlama için çok önemli bir parça olan, marka eşarplar, indirim zamanlarında bolca alınarak, yararlanılabilir.

İndirimli eşarp haberlerini idirimli Eşarplar kategorimizden takip edebilir ve tüm eşarp markalarına ait indirim haberlerini alabilirsiniz.

Bayrama Özel Eşarp Modelleri

Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Bayramda ne giyeceğim telaşı tüm bayanları almışken tesettür giyimin en önemli parçası başörtüsü de alınacak listesinin başında geliyor.

Sizler için Pierre Cardin ipek eşarplardan aynı model farklı iki renkte eşarplar seçtik. Düz renk ipek eşarbın kenar kısımlarında minik lale desenleri ve markaya ait bir amblem bulunuyor. Uzun tunikler üzerine gayet şık durabilecek bu iki eşarbı uygun renklerde etek gömlek kombinleriyle ve takımlarda da kullanabilirsiniz. Düz renk olması sebebiyle spor kombinlerle de rahat rahat kullanabilirsiniz.

Ramazan ayını oruç tutarak, beş vakit namazın üstüne teravih kılarak, bol bol Kuran okuyarak ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) ‘ e salavatlar getirerek geçirdik. İnşallah Ramazan ayında günahlarımızdan arınmış ve yeni doğmuş gibi günahsız hayatımıza devam ederiz. Bu bağlamda tesetturmoda.net ailesi olarak Ramazan Bayramımızı kutlar hayırlara vesile olmasını niyaz ederiz.

Sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlardan biri de bu olsun. Büyükleri ziyareti, küçüklere tebessümü eksik etmeyeceğiniz bir bayram da bu olsun. Bayramımız bayram olsun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir