En Sevilen Markalardan Şal ve Eşarp Modelleri

2016 2017 Sonbahar Kış Sezonunda, Tesettür giyimin olmazsa olmazı şal ve eşarp modelleri, sevilen markaların imzalarını taşıyarak, günlük yaşamın bir parçası haline geliyor. Birbirinden kaliteli kumaşlar, farklı renk ve desen çeşitlerinden oluşan eşarp modelleri ile karşımıza çıkıyor. Değişen modanın kendini yenileyen trendleri, desenleri ve renk tercihleri, giyim sektörünü ve aksesuar parçalarını yakından ilgilendiriyor.

Tesettürlü bayanlar, her sezon farklı kumaşlardaki şal ve eşarp modellerini tercih ederek hava şartlarına olduğu kadar modaya da ayak uyduruyor. Yeni sezonun soğuk günlerinde kullanılacak olan şallar yünlü ve pamuklu kumaşlardan oluşurken, eşarplar da incelikten uzakta olan dokuları ile soğuğa karşı duruyor.

ARMİNA, AKER, POLO, SARAR, SİLK HOME…

Tesettür giyimin en sevilen ve kullanılan markalarından olan Aker, Armine, Silk Home, Kayra ve daha birçok isim, sonbahar kış sezonu tasarımlarını yaparak, koleksiyonlarını bayanların beğenisine sunmaya devam ediyor… Eşarp modellerinde kullanılan çizgi detaylar ve geometrik desenler öne çıkan modeller arasında yer alıyor.

Dingin ve Huzurlu Renk Seçenekleri

Tesettürlü bayanlar, eşarplar kadar şal modellerini de kullanarak kombinlerinde yer veriyor. Kış aylarında tercih edilen yünlü ve pamuklu şal kumaşları soğuk havalarda en büyük kurtarıcı rolünü üstleniyor. Kahve tonları, kiremit, yeşil ve vizon renkleri sezonun öne çıkan sakin ve huzurlu renk seçeneklerinden oluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir