Genç Tesettür Eşarp Tasarımları

Eşarp modelleri ve tasarımları, modanın değişen unsurlarına göre şekillenerek, tesettürlü kadınların dolap ve kombinlerindeki yerini alıyor. Markaların her sezon yenilenen koleksiyonlarında yer alan eşarp modelleri, farklı renk ve modellerden oluşuyor.

Tesettürlü genç kadınlar, klasik eşarp modellerinden ziyade, daha modern ve genç görünüme sahip olan tasarımları tercih ediyor. 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda gençlerin ilgisini çeken eşarp tasarımları, Armine, Aker, Pierre Cardin, ve Polo gibi ismini duyuran markaların imzalarını taşıyor.

kusursuz-esarp-baglama-adimlari-3

Düz ve Mat Renklerin Genç Görünümü

Tesettürlü genç kadınların tercih etiği eşarp modelleri arasında genel olarak düz ve mat renkler yer alıyor. Saten ve parlak ipek kumaşlardan ziyade daha mat görünüme sahip olan eşarp modelleri kullanılıyor.

Yeşil, siyah ve bordo renkleri, spor giyimin gözde eşarp modellerinden oluyor. Günlük kullanımda yer alan deri ceketler, dize uzanan kabanlar, düz taban botlar ve triko kazaklar, genç giyimin eşsiz görünümlerini oluştururken oldukça sade olan eşarplar ile bütünleşiyor.

kusursuz-esarp-baglama-adimlari-1

En Sevilen Renk ve Desenler

Sezonun öne çıkan eşarp tasarımlarında geometrik desenler ağırlıklı oluyor. Bordo, lacivert, yeşil ve mavi tonlarından oluşan geometrik desenler, modern görünümü, dikkat çekici ve güçlü tavrıyla genç giyimin vazgeçilmez desenleri arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir