Zühre’den Soğuk Havaya Meydan Okuyan Koleksiyon

Zühre‘nin yeni koleksiyonunda yer alan kışlık kabanlar, pardesü ve paltolar soğuk kış günlerinde sıcak ve samimi ürünlerin kullanımına olanak veriyor. Yün kumaşlardan oluşan paltolar, ürünlerin deri detayları ve hareket özgürlüğünün sağlandığı panço ve pardösüler, soğuk havalara meydan okurken şıklığın ve rahat kullanımının da anahtarı oluyor.

Zühre Yeni Koleksiyon 3

Güçlü ve Modern

Zühre, kış koleksiyonunda yer verdiği modern çizgiler, küçük detaylar, casual görünüme sahip renk ve tarzları ile kadınların stiline güç kazandırıyor. Kışın sert geçen soğuk gün ve geceleri Zühre koleksiyonunda yer alan parçaların kalın ve sıcak kumaşları ile sevilebilir hale geliyor.

Zühre Yeni Koleksiyon 4

Sonbaharın serin günlerine meydan okuyan dingin renkler, kusursuz kumaş dokuları ile birleşerek, Zühre’nin gözde parçalarına uyarlanıyor. Palto ve pelerin modelleri günlük kullanım için en ideal detaylar ile tamamlanarak, yeşil ve kahve tonları ile doğadan esinlenen tasarımları güm yüzüne çıkarıyor.

Zühre Yeni Koleksiyon 2

Modern çizgilerin, güçlü tasarımlara uyarlandığı ürünler, kadınların stillerine en iyi biçimde ayak uyduruyor. Kış renkleri, sıkıcı ve sıradan görünümlerin çok ötesinde tutularak tercih edildikleri tasarımların üzerinde oldukça modern duruşlara sahip oluyor. Zühre, birbirinden kaliteli, eşsiz ve kusursuz görünüme sahip olan kaban, mont, pelerin ve pardösü modelleri ile kış aylarında şık olmanın kapılarını aralıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir