Mavi ve Beyazın Kusursuz Uyumu

Düğün, nikah, kına gecesi ve davetlerin çok olduğu yaz aylarında, ne giysem derdi de oldukça fazla oluyor. Bu düğün ve davetler için alışveriş yapılıyor, kombinler hazırlanıyor. Yapılan kombinler yaza uygun olurken, gidilecek düğünün veya nikahın konseptine ve mekanına göre de değişiklik gösteriyor.

Düğün ve Davetler için Kusursuz Kombin

44580_573836002678619_20685955_n

Oluşturulan kombinde bileklere kadar uzanan keten kumaş, önü düğme detaylı bir etek tercih edilmiş. Eteğin üzerinde ise oldukça zarif ve şık bir tunik kullanılmış. Tuniğin en belirgin ve dikkat çeken detayı ise boyun kısmında mavinin farklı tonlarındaki taş işlemeler olması. Ön kısmının arkasına göre daha kısa olduğu tunik, kol ve bilek detayları ile de şıklığı bir adım öne taşıyor. Kombin, hem gündüz hem de gece konseptine uygun olan önü açık mavi renkteki ayakkabı ile kombinlenmiş. Kusursuz ve zarif parçalar, parlak gri işlemelere sahip şık bir eşarp ile tamamlanmış.

eet

Kombinin en önemli özelliği ise temel parçalar dışında herhangi bir aksesuar kullanılmamış olması. Oldukça zarif ve şık olan kombin gereksiz parçalardan uzak tutulmuş. Böylelikle kıyafet, eşarp ve ayakkabının bir araya getirilmesi ile oluşan zarif görünüm bozulmamış.

Kombinin Uyum Sağlayacağı Yerler

Mavi ve beyazın eşsiz uyumu ile oluşturulmuş olan kombin, yaz aylarının düğün sezonu için oldukça uygundur. Düğünlerde giyilecek kıyafetler, düğünün temasına göre değişim gösterir. Oluşturulan bu kombin, deniz kenarı, tekne, salon ve kır düğünü gibi bir çok konsepte uyum sağlayabileceği gibi gündüz veya gece olanlar için de oldukça uygundur. Kombin, yalnızca düğünler için değil nikah, kına gecesi, davet, toplantı veya akşam yemeği davetlerinde de kullanılabilir. İstenilen her yer ve mekanda kullanılabilecek olmasının sebebi ise şıklığı en sade biçimde yansıtıyor olmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir