Mirach Şal ve Eşarp Modelleri

Mirach şallar en beğenilen şal modelleri arasına girmeyi başardı. Farklı desenleri, tasarımları seven tesettürlü bayanlar farklı şal modellerini de başlarında taşımak istiyor artık.

Bunu yaparken de sosyal medyadan oldukça fazla yararlanıyor. Mesela şal bağlama videolarını izleyen pek çok tesettürlü bayan bu videolarda kullanılan şalların markalarını araştırıyor, soruyor. Çünkü her kumaş türüyle her şal bağlama stilinin aynı olmasını bekleyemeyiz. Önü farklı durabilir, düzgün eşarp bağlama tam sağlanamayabiliyor. Bu yüzden şalın markası ve kumaş cinsi de bu yönce çok önemli oluyor.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri zebra desen

Mirach şalları da pek çok şal bağlama videosunda kullanılan şal modellerinden olduğu için pek çok tesettürlü bayanın sevdiği şal markaları arasında yer alıyor. Bir önceki yazılarımızdan birinde yine Mirach şallarını tanıtmıştık. Bu yazımızda da yine yeni şal modelleri ile Mirach şallarını tanıtacağız.

Galeride bulunan şal modelleri krep kumaştan üretilmiştir. %100 polyester olduğu için duruşu muntazam olacaktır.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri yaprak desenli

Payetler oldukça fazla kullanılan bir malzeme, bayan giyiminde. Payetli abiyeler, payetli çantalar, payetli bluz, payetli etek vs pek çok kıyafette bayanlar severek kullanıyorlar. Mirach şallarında da payet şıklığı sizler için tasarlandı. Payetli yıldız desenli şal modelleri 2016 şal modelleri arasına girdi. Payetler daha abiyemsi görünse de bu payetli yıldız desenli şallar spor şıklığında da kullanılabilir. Payetlerin renginde bir tek renk abiyenin üzerine de bu şal modeli oldukça şık duracaktır.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri pullu

Mirach şal modelleri arasında bir de kırmızı gül desenli yine payetli bir şal modeli hazırlandı. Bu şal modeli de yine kırmızı bir abiye üzerinde harika görünecektir.

Kenarı yaldızlı şerit geçen şal modelleri de yine sade şıklık seven tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez olacak. Bir çok rengini bulacağınız bu şal modellerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri petrol mavi

Deri Püsküllü Krep Şal Modeli Mirach

Krep kumaşla derinin buluşması…

Mirach şal, birbirinden güzel renklerdeki krep şalların uçlarına deri püsküller yerleştirerek hem şık hem farklı bir şal modeli tasarlamış.

Şal modelleri gün geçtikçe farklılaşıyor, renkler, desenler ve değişik aksesuarlarla süslenen şal modelleri tesettür giyimin baş tacı başörtülerini çeşitlendiriyor.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri mor

Desenli şal modelleri, eskiye nazaran sanki biraz bir adım geride kaldı. Düz renk şal modelleri üzerinde yapılan değişikliklerle tek ve düz renk şallar daha çok tercih ediliyor.

Mirach şal tasarımında gerçekten güzel işler çıkaran bir marka. Nakış işlemeli şal modellerini daha önce paylaşmıştık. Yoksa hala bakmadınız mı?

Mirach Sal ve Esarp Modelleri fistik yesili

Derinin doğal hali, şalların ucunda olunca hem doğal hem şık bir tasarım ortaya çıkıyor. Resimlere bakarsanız, özellikle özel günlerde abiye kıyafetlerin üzerinde çok şık duracak bir şal modeli.

Mirach, son yıllarda şal ve eşarp tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şık ve kaliteli tasarımlarıyla öne çıkan Mirach, farklı tarzda şal ve eşarp modelleri sunuyor. Bu yazıda, Mirach şal ve eşarp modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri bej

Mirach Şal Modelleri

Mirach, farklı tarzda şal modelleri sunuyor. Bu şal modelleri, genellikle ince ve hafif kumaşlardan üretilmektedir. Renk seçenekleriyle dikkat çeken Mirach şal modelleri, her zevke hitap eden bir tasarım çeşitliliği sunmaktadır.

Mirach Sal ve Esarp Modelleri acik kahverengi

Kare Şal Modelleri

Kare şal modelleri, Mirach’ın en çok tercih edilen şal modelleri arasında yer almaktadır. Bu şal modelleri, genellikle ince ve hafif kumaşlardan üretilmektedir. Kare şal modelleri, birçok farklı renk seçeneği ve desen seçeneğiyle sunulmaktadır.

Dikdörtgen Şal Modelleri

Dikdörtgen şal modelleri, Mirach’ın diğer bir popüler şal tasarımıdır. Bu şal modelleri, genellikle daha uzun ve geniş bir tasarıma sahiptir. Dikdörtgen şal modelleri, farklı renk seçenekleri ve desen seçenekleriyle sunulmaktadır.

Mirach Sal ve Esarp Modeli

Mirach Eşarp Modelleri 2023

Mirach, şal modellerinin yanı sıra farklı tarzda eşarp modelleri de sunmaktadır. Bu eşarp modelleri, özellikle kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Farklı boyutlarda ve renk seçenekleriyle sunulan Mirach eşarp modelleri, her zevke hitap eden bir tasarım çeşitliliği sunmaktadır.

Mirach Sal ve Esarp Modeli acik mor

Düz Eşarp Modelleri

Düz eşarp modelleri, Mirach’ın en çok tercih edilen eşarp tasarımları arasında yer almaktadır. Bu eşarp modelleri, genellikle düz renkli ve ince kumaşlardan üretilmektedir. Düz eşarp modelleri, farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Desenli Eşarp Modelleri

Desenli eşarp modelleri, Mirach’ın diğer bir popüler eşarp tasarımıdır. Bu eşarp modelleri, farklı renklerde ve desenlerde sunulmaktadır. Desenli eşarp modelleri, daha gösterişli bir tarz yaratmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir