Moda Blogger’larından Şal Bağlama Teknikleri

Moda Blogger’larının tesettür giyimli bayanları, şal bağlama teknikleri oldukça dikkat çekiyor. Tesettürlü bloggerların dikkat çeken eşarp ve şal bağlama tekniklerinden salaş, şık ve modern modeller, tesettür modasına damgasını vuruyor.

En Dikkat Çeken Blogger’lar ve Şal Bağlama Teknikleri

1. Merve Hifa: Salaş parçalardan oluşan stiliyle güçlü ve bir o kadar umursamaz bir duruş sergileyen genç blogger günlük kombinlere imza atıyor. Merve Hifa Çağlar, kıyafet seçimleri kadar şal bağlama stiliyle de kendi tarzını ortaya koyuyor. Özgün havasını koruyan Merve Hifa, bir o kadar çabasız ve rahat görünen seçimler yapıyor. Siz de bu şal bağlama tekniğini uygulamak isterseniz yapmanız gereken tek şey şalı arkadan bağlamak.

merve

2. Elif Doğan: Zarif seçimleri ve kombinleri ile büyük beğeni toplayan Elif Doğan, günlük kombinlerini tamamladığı şal bağlama tekniği ile duruşundaki sadeliği bozmuyor. Minimal görünümlere imza atan blogger, güçlü çizgisinden de ödün vermiyor. Genel olarak arkadan bağladığı şalını kimi zaman da öne alıyor ve pamuklu şalları kullanıyor.

elif

3. Esra Seziş Kiğılı: Sportif tarzı şıklıkla bütünleştiren stilleriyle dikkat çeken genç blogger renkli parçaları bir arada kullanıyor. Rahat ve salaş şalları ve bağlama tekniği ile büyük ilgi görüyor. Esra Seziş Kiğılı, kullandığı şalın iki ucunu da özgürce arkaya atarak şekil verme derdine girmiyor.

esra

4. Hülya Aslan: Genç stil danışmanı, kullandığı her parça ve yaptığı her kombin ile büyük beğeni topluyor. Kıyafetleri kadar şal bağlama stili de oldukça konuşuluyor. Oldukça kolay olan şal bağlama tekniğini kullanan genç danışman, iğnesiz bağlanan modelleri tercih ediyor. Hülya Aslan, tarzını ortaya koyan parçaları en dikkat çekici biçimde birleştirirken, bu kombinleri kullandığı şallar ile güçlendiriyor.

hülya

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir