Püsküllü Eşarp Modelleri 2017

Püsküllü Eşarp Modelleri 2017

Püsküllü eşarp modelleri 2017

Eşarp modasının son gözdesi püskül detayına sahip modeller. Alışılmışın dışına çıkmak isteyen, sıradan modellerden sıkılan bayanlar için iyi bir alternatif olan püsküllü eşarplar büyük ilgi görüyor. Kıyafetlere hoş bir hava katan püsküllü eşarp modellerinin değişik renk ve tonlarda seçenekleri var. Her kıyafetle kombinleyebileceğiniz püsküllü eşarp modelleri ile farkındalık yapabilir ve büyük ilgi toplayabilirsiniz.

Kapalı bayanların vazgeçilmezleri haline gelen püskül detaylı eşarplar aynı zamanda saçları açık bayanlar tarafından da sıkça tercih edilmekte. Püsküllü eşarp modelleri şık görünümlü bir başörtüsü olduğu gibi açık bayanlar içinde boyunlarına bağladıklarında modern görünümlü bir fular’a dönüşüyor. Püsküllü eşarp modelleri 2017 yılında sürekli karşınıza çıkarak beğenileri üzerine toplayacak. Püskülü olan bu güzel eşarpları tarzınıza göre kullanmayı tercih ederek bu yılın modasına uygun bir görüntü elde edebilirsiniz. Birçok çeşidi olan püsküllü eşarpları nasıl kombinleyerek giymeliyiz? Sorusu aklınıza geliyorsa bunu da yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Deseni olan püsküllü modeller

Yeni Puskullu Esarplar Giyim Onerileri Kap Modelleri Moda

Püsküllü eşarp modelleri 2017 yılının her tür kıyafetine uyum sağlayacak. Hangi püsküllü eşarp hangi kıyafete uyar ilk önce bunu belirlemeliyiz daha sonra bize en uygun püsküllü modeli tercih etmeliyiz. Kıyafetiniz düz renkli sade görünümlü bir elbise ise desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü hem eşarbınızda ki desenler hem de eşarbınızın püskülü bu sade görüntüye biraz hareket katarak güzel bir görünüm kazandırır. Eşarbınızın deseninde ki motifleri belirlemek ise tamamen sizin zevkinize kalan bir durumdur.

İster çiçek desenlerine sahip isterseniz de geometrik desenleri olan püsküllü eşarpları tercih edebilirsiniz. Desenli modeller sade elbiseler de olduğu gibi fazla süsü olmayan düz renkli pantolonlarla da çok yakışacaktır. Örneğin düz lacivert kumaştan oluşan bir elbiseye ya da lacivert bluz ve lacivert bir pantolonun üzerine mavi tonlarda çiçek desenli, püskülleri olan bir başörtüsü çok şık bir görünüm oluşturacaktır.

Düz ve tek renkli püsküllü modeller

Tek Renk Püsküllü Eşarp Modeli

Bol desenli ve değişik detaylara sahip kıyafetler giyinmeyi sevenler ise püsküllü eşarpların desenli modelleri yerine düz ve tek renkli modelleri tercih etmeliler. Çünkü kıyafetin üstünde bulunan süsler ve desenlere bir de eşarpta bulunan desenler ve püskül detayları eklenince ortaya çok göz yorucu karışık bir görüntü çıkar. Bu karışık görüntüyü engellemek için üzerinde motifler, desenler, danteller gibi süsleri bulunan kıyafetler ile kesinlikle düz ve tek renkli eşarpları tercih etmelisiniz. Böylece eşarp ile kıyafet arasında bir denge sağlayarak şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?