Sarı Eşarp Modelleri 2017

Sarı eşarp modelleri 2017

Tesettürlü bayanların başların örtmek amacı ile kullandıkları kare şeklindeki desenli veya düz, ipekten ya da satenden yapılan örtülere eşarp denilmektedir.

Eşarplar moda amacıyla kullanıldığı gibi bulunduğu çevreye uyum sağlamak inancı gereği içinde kullanılır. Özellikle tesettürlü muhafazakâr bayanların en önemli aksesuarlarından birisi olan eşarp modelleri de diğer kıyafetler gibi her geçen yıl modernleşmektedir.

Her geçen yıl renk renk farklı desenleri ile piyasaya sürülen eşarp modelleri bu yılda da farklı desen ve figürleri ile piyasaya sürülmektedir. Tesettürlü bayanların kullandıkları tüm kıyafetlerine ve aksesuarlarına özen gösterdiklerinden dolayı kullandıkları eşarp modellerinde de sezona uygun canlı renkler ile tasarlandığı görülmektedir. Özellikle gelecek yıl 2017 için tasarlanan eşarp modelleri çok dikkat çekici ve desenleri ve göz alıcı renkleriyle piyasaya sürülmüştür.

2017 eşarp modelleri ve renkleri nelerdir?

Sarı Renkli Eşarp Modelleri

2017 yılının eşarp modelleri renk renk, farklı desen ve figürlerle piyasaya sürülmektedir. 2017 yılına birkaç ay kalmasına rağmen tüm eşarp mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde 2017 yılının eşarp modellerinin tanıtımları yapılarak satışa sunulmaktadır. Önümüzdeki yılın eşarp renkleri ise sarı ve sarı tonlarıdır.

Sarı eşarp modelleri 2017 yılında tesettürlü bayanların en önemli aksesuarlarından birisi olmaya hazırlanıyor. Önceki yıllarda da kullanılan sarı eşarp modelleri 2017 yılının moda ve trendleri arasındadır. Renklerinin yanı sıra dikkat çekici tasarımları ile de hanımların her ihtiyacını karşılayabilecek durumda piyasaya sürülmüştür.

2017 eşarp modasında neden sarı ve tonları kullanılmıştır?

Aslına bakılacak olursa sarı eşarp modelleri hanımların çok sık kullandığı bir renk olduğu söylenmesi doğru değildir. Fakat ilkbahar aylarında ortaya çıkan mevsimlik feraceler ile kombinlendiğinde çok hafif bir şekilde kullanıldığı bir gerçektir. Özellikle hardal sarısı, koyu sarılardaki pardösülere renk katmak amacı ile ideal bir seçimdir. Sarı ve tonları özellikle genç kesime daha çok yakıştığı için 2017 moda rengi olarak tasarlanmıştır. 2017 sarı eşarp modelleri düzden ziyade genç kesime hitap edecek şekilde hareketli ve modern tasarlanmıştır.

Sarı Eşarp Modelleri 2017

Özellikle saten eşarp kullanmayı seven bayanlar için sarı eşarp modelleri daha koyu tonlarda kullanılmaktadır Parlak bir saten eşarp modeli ile sarı dalgalı desenler kullanmak, kişiyi her yerde dikkat çekici ve alımlı hale getirecektir. Özellikle sarı eşarbın üzerine hafif kırmızı veya siyah çiçekli desenlerle süslenen eşarp modelleri kişiye ayrı bir hava atarak, hangi yaşta olursa olsun biraz daha genç gösterecektir. Tesettürlü bayanlar bu tarz eşarp modellerini hem günlük, hem de özel günlerde uygun kıyafetlerle kombinleyerek kullanabilirler. Ayrıca eşarp modellerini püsküller ile detaylandırılarak spor bir hale getirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir