Tesettür Giyime Özel Aksesuarlar

Aksesuarlar, bayanların giyimlerinde vazgeçilmez parçalardır. Saatlerden kolyelere, şallardan broşlara kadar her takı ve aksesuar bayanların dolabında bulunur. Günlük kıyafetlerde dahi kullanılan aksesuarlar, giyilen kıyafetlerin görünümünü tamamen değiştirerek daha şık bir görünüm verir. Bayanlar her kombine uygun aksesuarları mutlaka bulurlar ve kullanırlar. Bu aksesuarlar kıyafetlere renk katarak daha şık olmasını sağlar.

Tesettür giyim, tüm aksesuar ürünlerini kullanma olanağı sağlıyor. Tesettür giyimin parçaları çeşitli aksesuarlar ile daha şık ve gösterişli oluyor. Tesettürlü bayanların en çok kullandığı aksesuarların başında saat ve bileklikler geliyor. Uzun kolye tercihlerinin de fazla olması, en sevilen aksesuarlardan olmasını sağlıyor.

Tesettür Giyime Özel Aksesuar Parçaları

Olmazsa Olmaz Aksesuar; Saat

Saat hem bayanların hem de erkeklerin mutlaka kullandığı en gerekli aksesuarlardan biridir. Saatler, ihtiyaç doğrultusunda kullanılırken, kombinleri hareketlendirmek ve renklendirmek için de kullanılıyor. Bayanlar için yüzlerce saat modeli bulunuyor ve bayanlar bu çeşitli saatleri alarak kombinlerine göre kullanıyor. Bu yılın moda saatleri arasında metal ve altın sarısı olanlar dikkat çekiyor. Saatler, renkli ve desenli bileklikler ile bir bütün olarak kullanılıyor ve şık bir görünüm oluşturuyor.

saat

Elbiseleri ve Gömlekleri Tamamlayan Uzun Kolyeler

Uzun kolyeler tesettür giyim için en ideal aksesuar parçalarından biri oluyor. Giyilen her kıyafetin üzerine takılabilen uzun ve zarif kolyeler özellikle de gömlek ve düz renk elbiseler ile büyük uyum sağlıyor.

kolye

Ceket ve Hırkalara Şıklık Veren Broşlar

Broşlar, tesettür giyimde oldukça fazla kullanılan ve çok sevilen aksesuarlardan biridir. Renkli, taşlı ve işlemeli broşlar ceketlerde kullanıldığı gibi diğer kıyafetlerle de uyum sağlıyor. Şık ve zarif bir görünüm için düz renk kıyafetlere renkli broşlar ile hareketlendirebilirsiniz. Böylelikle hem çok şık bir görünüm oluşacak hem de başka bir aksesuara ihtiyacınız kalmayacak.

broş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir