Yüzde 70’e Varan Eşarp İndirimleri Başladı

Her yıl olduğu gibi bu yaz da sezon sonu indirimleri kendini göstermeye başladı. Tüm giyim mağazaları ve markaları yaz sonu indirimlerini başlattı. Sezon sonu indirimleri alışveriş yapmanın en keyifli ve avantajlı biçimidir. Tesettür giyim markaları da tüm ürünlerde uyguladıkları indirimleri başlatarak müşterilerine uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunuyor. Tesettür giyimin en önemli aksesuarlarından olan eşarplar, indirimlerin başlaması ile uygun fiyatlar ile dikkat çekiyor.

Eşarp İndirimleri Başladı

Markaların yaz koleksiyonlarında yer alan renkli ve desenli eşarp modelleri, büyük indirimler ve çok uygun fiyatlar ile müşterilerle buluşuyor. Yazın pembe, mavi, turuncu ve yeşil tonlarından oluşan renkli eşarplar, sonbahar aylarında da kullanılmaya devam ediyor. Sonbahar modası da yaz modasına uygun olarak devam ediyor.

Yüzde 70’e Varan İndirimler

Pierre Cardin, Armine, Alvina, Sarar, Karaca ve Aker gibi ünlü markalar tüm ürünlerde olduğu gibi eşarplarda da büyük indirim uyguluyor. Markalar, müşterilerine sunduğu ürünlerde yüzde yetmişe varan indirim olanakları oluşturuyor. Eşarp modellerindeki renk ağırlıkları ve desenleri her sezon değişime uğrasa da bunlar birbirine benzer oluyor. Eşarp ve şal biçimleri, kesimleri değişim göstermeyen unsurlardan oluyor. Yaz sezonunda bulunan bir eşarp modelini indirimli fiyatlar ile alıp sonbahar ve kış aylarında da kullanabilirsiniz.

Modanisa Tüm Ürünleri İndirimli Fiyatlar ile Sunuyor

Tesettür giyimin dev alışveriş platformlarından biri olan Modanisa, ürün ve marka çeşitliliği ile müşterilerine aradıkları her ürünü bulma fırsatı veriyor. Tesettür giyim ve aksesuarların tümüne sahip olan Modanisa, bu ürünlerde hemen her tesettür markasını barındırıyor. Modanisa, Sonbahar Kış sezon ürünlerini satışa sunarken yaz sezonuna ait ürünleri de büyük indirimler ile müşterilerine sunuyor. Eşarp ve şal modelleri de bu büyük indirime sahip ürünler arasında yer alıyor.

Yaz Sonu İndirimleri Başladı

Her sezon olduğu gibi bu yaz sezonunun bitmesi ile büyük alışveriş indirimleri başladı. Alışveriş tutkunu bayanların beklediği sezon  sonu indirimi, büyük markalardaki yerini aldı. Yazlık kıyafetlerin en sevilen parçaları, yüzde elli ve yetmişe varan büyük indirimler ile müşterileriyle buluşuyor.

 

Armine Eşarp İndirimleri

Sezonun farklı renk ve desenlerdeki eşarp modellerini tüm yaz boyunca bayanlara sunan Armine, sezon sonu indirimlerine başladı. Birbirinden kaliteli ve güzel eşarplar, farklı tarzlardaki kombinlerde yerini almaya devam ediyor.

Armine bu yaz çiçek ve yaprak desenlere ağırlık vererek, eşarplarında ipek ve koton kumaşları kullandı. Bayanların gözdesi olan eşarp modelleri, yüzde elliye yakın indirimler ile buluştu.

 

Aker’den Büyük Çanta İndirimi

Aker, dikkat çeken çanta modeleri ile bayanların dolaplarındaki yerini alıyor. Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan çanta modellerinde bu sezon oldukça yumuşak deri kumaşları gördük. Aker, müşterilerine sunduğu deri çantalar ile oldukça ilgi gördü ve sevildi. Aker’in birbirinden kaliteli ve kullanışlı modern çantaları, yüzde otuz oranındaki sezon sonu indirimleri ile bayanlara sunulmaya başlandı.

 

Alvina Giyim İndirimlerinde Büyük Avantaj

Alvina, bünyesinde bulunan giyim çeşitliliği ile bayanların sıkça alışveriş yaptığı markalardan biri oluyor. Kaliteli kumaşları ve kendini yenileyen tasarımları ile her sezon büyük ilgi gören Alvina, 2016 yazında da en çok kullanılan giyim firmalarından biri oldu. Sahip olduğu tasarımlarda sezon sonu indirimlerini başlatan Alvina, müşterilerine büyük avantajlar sağlıyor.

 

Pierre Cardin Muhteşem İndirim

Kadın tekstilinin öncü isimlerinden biri olan Pierre Cardin, 2023 yaz sezonu indirimlerini başlattı. Elbiselerden bluzlara, çantalardan eşarplara kadar her üründe indirim fırsatını başlatan Pierre Cardin, aynı zamanda yeni sezon ürün satışlarına da atım attı. Tüm giyim ve aksesuar ürünler büyük indirimler ile müşterileriyle buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir