Yüzde 70’e Varan Eşarp İndirimleri Başladı

Yüzde 70’e Varan Eşarp İndirimleri Başladı

Her yıl olduğu gibi bu yaz da sezon sonu indirimleri kendini göstermeye başladı. Tüm giyim mağazaları ve markaları yaz sonu indirimlerini başlattı. Sezon sonu indirimleri alışveriş yapmanın en keyifli ve avantajlı biçimidir. Tesettür giyim markaları da tüm ürünlerde uyguladıkları indirimleri başlatarak müşterilerine uygun fiyatlı alışveriş olanağı sunuyor. Tesettür giyimin en önemli aksesuarlarından olan eşarplar, indirimlerin başlaması ile uygun fiyatlar ile dikkat çekiyor.

Eşarp İndirimleri Başladı

Markaların yaz koleksiyonlarında yer alan renkli ve desenli eşarp modelleri, büyük indirimler ve çok uygun fiyatlar ile müşterilerle buluşuyor. Yazın pembe, mavi, turuncu ve yeşil tonlarından oluşan renkli eşarplar, sonbahar aylarında da kullanılmaya devam ediyor. Sonbahar modası da yaz modasına uygun olarak devam ediyor.

eş

Yüzde 70’e Varan İndirimler

Pierre Cardin, Armine, Alvina, Sarar, Karaca ve Aker gibi ünlü markalar tüm ürünlerde olduğu gibi eşarplarda da büyük indirim uyguluyor. Markalar, müşterilerine sunduğu ürünlerde yüzde yetmişe varan indirim olanakları oluşturuyor. Eşarp modellerindeki renk ağırlıkları ve desenleri her sezon değişime uğrasa da bunlar birbirine benzer oluyor. Eşarp ve şal biçimleri, kesimleri değişim göstermeyen unsurlardan oluyor. Yaz sezonunda bulunan bir eşarp modelini indirimli fiyatlar ile alıp sonbahar ve kış aylarında da kullanabilirsiniz.

Modanisa Tüm Ürünleri İndirimli Fiyatlar ile Sunuyor

Tesettür giyimin dev alışveriş platformlarından biri olan Modanisa, ürün ve marka çeşitliliği ile müşterilerine aradıkları her ürünü bulma fırsatı veriyor. Tesettür giyim ve aksesuarların tümüne sahip olan Modanisa, bu ürünlerde hemen her tesettür markasını barındırıyor. Modanisa, Sonbahar Kış sezon ürünlerini satışa sunarken yaz sezonuna ait ürünleri de büyük indirimler ile müşterilerine sunuyor. Eşarp ve şal modelleri de bu büyük indirime sahip ürünler arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?