Tesettürlü Nişanlık Eşarp Modelleri

İlkbaharın gelmesiyle başlayan ve kışın başlamasına kadar devam eden nişan, kına ve düğün gibi özel günlerde giyilecek kıyafet seçimlerinde özellikle gelin adayları genele olduğu kadar ayrıntılara da önem verirler. Tesettürlü nişanlık modelleri üzerinde taşıyacakları tesettürlü nişan eşarp modelleri gelin adaylarının hassas olduğu en önemli noktadır. Bu özel ve unutulmayacak günlerde kıyafet seçimi, eşarp seçimi ve aksesuar seçimi dikkatle incelenmeli ve şıklığın yanında rahat olmasına da özen gösterilmelidir.

2023 yılı tesettürlü nişanlık modasına bakılacak olursa pek çok farklı modeller karşınıza çıkacaktır. Renk olarak ağırlık açık renkler, somon ve pudra rengi, mint yeşili, toz pembeler ve krem rengi de vazgeçilmez nişanlık modelleri renkleri arasında sayılabilir.

Türbanlı nişanlık modelleri üzerine yapılan çok fazla sayıda tasarımda nişanlık eşarp bağlama şekilleri vardır. Taşlı eşarp modelleri, inci süslemeli olanlar ve bu sene oldukça fazla kullanılan dantelli eşarp modelleri bulunur.

Açık renkli nişanlık modelleri için yapılan tesettür nişan eşarpları için aralara lame denilen altın iplerle işlenmiş taşlı ya da tüllü detaylar çok moda. Ayrıca tüller, püsküller ve inci ve taşın bir arada kullanıldığı eşarp modelleri de bu yıl revaçta.

W Collection Eşarp Modelleri

W Collection eşarp, 2023  en güzel eşarp koleksiyonlarından birine sahip. Vakko Grubu na ait bu güzel eşarp markasında renkler ve desenler tam 2023’e ait. Geometrik desenler, renklerin uyumu ve fiyatların uygun olması bu eşarp modellerinden seçmeniz için yeterli bile.

2023eşarp modasını da yakın planda incelersek W Collection daki eşarp modellerini tercih etmeniz hem rahat bir eşarp bağlamaya hem de ferah ve yumuşak bir dokunuşa sahip olmanıza neden olacaktır.

Nişanlık Eşarp Modası

Tesettür giyim artık dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük önem taşıyor. Eskiden başörtülü bayanlara bakan gözler şimdi bir kez daha bakıyor. Giyim kuşam konusunda türbanlı bayanların da zevkli olduklarını, modayı takip ederek kendilerine uygun biçimde giyindiklerini görüyoruz.

2023 eşarp modasında renkler kırmızı tonları ağırlıkta, mürdüm, saks mavisi, fuşya, yeşilin her tonu, limon sarısı, mint, ekru, pudra renkleri diyebiliriz. Tabi hemen hemen her renk kullanılıyor ancak ağırlıkla olarak bu tonlar tercih ediliyor.

Tesettürlü bayanlar da artık sadece düğün gibi özel günlerde değil normal hayatta da renkleri, payetleri, pırıltıları sık sık kullanıyor. Hal böyle olunca bu pırıltılar ve ışıltılar eşarp modelleri içerisinde de yer alabiliyor. Aker’in Swarovski taşlı ipek şal modellerini hatırlarsınız.

2023 eşarp modası içerisinde püsküller, dijital baskı desenler, rahatlık ve ferahlığı ön planda tutan eşarp modelleri daha çok tercih ediliyor.

Koton Şallar

Koton şallar, doğal elyaftan üretilen ve son derece rahat şallardır. Kullanım kolaylığı şal kullanan bayanlar için vazgeçilmez bir özelliktir. Ferah yapısı ve yumuşak dokunuşu ise size özel olduğunuzu hissettirecektir.

Desenlerinin güzelliği tesettürlü bayanların ilgisini çekecek ve şal modeliniz ile şık bir görünüme sahip olacaksınız.

Ecrin Dijital Şallar

Şal, yazın daha fazla tercih edilen bir başörtü modelidir. Ama yazlık kumaştan olması şartıyla. %100 penye, teri emen ve hatta terletmeyen kumaşlardan üretilen şallarla yazı çok rahat geçirebilirsiniz.

Ecrin dijital şal modelleri özel kumaşlardan üretilip üzerlerine dijital baskı teknolojisiyle desenler aktarılmıştır.Böylece rahat ve şık bir kullanıma sahip olacaksınız.

İstediğiniz renklerde istediğiniz desenlerde dijital şal bulmanız mümkün. Böylece kıyafetlerinizle rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Armine Eşarp Modelleri

Armine 2023 sonbahar kış koleksiyonundaki eşarp modellerini bir önceki yazımızda paylaşmıştık. Bu yazımızda da Armine 2016 eşarp modellerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Armine 2023 eşarp modelleri kalitesi ve şık desenleriyle 2016 yılının favori ipek eşarpları arasına girecek gibi görünüyor. Renk ve desen uyumu ise gerçekten mükemmel. Hemen hemen her desenin 4-5 çeşit renk ve renk tonları hazırlandığı için de kıyafetlerinize göre seçim yapma olanağınız mevcut.

Armine eşarp renkleri bu sene; mor, mürdüm, yağ yeşili, saks mavisi, siyah vs gibi renkler. Bu renklerin açık ve koyu tonlarıyla buluşturulan desenler eşarplara ayrı bir hava katıyor.

Sözü daha fazla uzatmadan Armine 2023 eşarp modellerine devam edelim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir