Tesettürlüler için Şapka Modelleri

Tesettürlüler için Şapka Modelleri

Tesettürlüler için şapka modelleri konusunu görünce şaşırabilirsiniz fakat yeni stiller ile birlikte tesettürlüler için şapkalar da çıkıyor. Gayet güzel ve kullanışlı olan bu modeller ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sizlere yazımda bir çok modeli örnek fotolar ile birlikte vereceğim umarım hoşunuza gidecektir.

Daha önce bu şekilde şapkalar görmemiş olabilirsiniz fakat yaz aylarının gelmesi ile birlikte kavurucu sıcaklar altında dolaşmak şapkasız gerçekten zor. Sahil kesiminde iseniz daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak ve üzerinizde çok şık duracak bu modelleri sizler için derledik.

Tesetturluler icin sapka Modelleri 2

 

Tesettürlüler için Şapka Modelleri İzlenecek İpuçları

Tesetturluler icin sapka Modelleri 3

 

Uzun kollu gömlekler ile şapka çok yakışacaktır. Özellikle gömlek giyen biriyseniz denemenizi öneririm. Fakat bu modelleri bol kesim seçmenizde fayda var. Kendi stiliniz ne yapacağınıza göre de değişir, tatilde, dağa tırmanırken giyeceğiniz şapka türünün modeli farklı olacaktır.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 20

 

Şimdi tesettürlüler için şapka modelleri için seçtiğimiz 20 modele bir göz atalım.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 19

 

Beyaz Yuvarlak Şapka 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 18

 

Tatile çıkarken rahat giyecekler tercihiz olacaktır. Şapkadan tutun pantolonlara kadar rahat bir şey giymek istersiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta başörtünüz ile elbisenizin birbiri ile uyumudur.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 17

 

Klasik Yaz Şapkası

Tesetturluler icin sapka Modelleri 16

 

Yazın plaja giden biriyseniz bu model tam size göre olacaktır. Bu şapka ile beraber uzun etek tercih edebilirsiniz, bu foto da ki gibi mavi şapka ve etek size çok uyumlu bir görünüm kazandıracaktır.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 15

 

Tesettürlüler için Marjinal Şapka

Tesetturluler icin sapka Modelleri 14

 

Tüm dikkatleri üzerine mi çekmek istiyorsunuz, diğerlerinden farklı görünmek mi istiyorsunuz bu tarz tam size göre olacaktır. Mor ve kahverengi gibi renkleri birleştirerek aşağıdaki gibi bir kombin yapabilirsiniz.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 13

 

Tesettürlüler için Sonbahar Şapka Modeli

Tesetturluler icin sapka Modelleri 12

 

Kot tesettürlüler için çok rahat bir seçimdir, fakat dar kesim olmamasına dikkat etmek gereklidir. Sonbahar da gri şapka ile siyah eşarp ile birlikte bir kombin yapabilirsiniz. Bu kombinin altına beyaz ve kırmızı rengi harmanlayıp tıpkı bu fotoda ki gibi bir kombin uyarlayabilirsiniz.

Tesetturluler icin sapka Modelleri 11

 

Mütevazi Stil ve Şapka Modeli

Tesetturluler icin sapka Modelleri 10

 

İşe giderken, yada üniversiteye giderken rahatlıkla giyebileceğiniz bir tarzdan bahsedeceğim. Bordo renkler altına gri bir uzun etek size çok yakışacaktır. Bu modelin üstünde ki şapkaya da dikkat, gayet basit ve göz alıcı bir şapka, çok kullanışlı bir stil.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 9

 

Tesettürlüler için Şapka Modelleri Tüm Tarzlar

Tesetturluler icin sapka Modelleri 8

 

Birkaç model tanıttıktan sonra bu kısımda sizlere tüm tesettürlüler için şapka modelleri vereceğim, herhangi bir fotoya tıklayarak galeriyi başlatabilirsiniz.

 

Tesettür Şapka Modelleri Galerisi

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 7

 

Bir de tesettürlüler için şapka modelleri ile ilgili video yayınlayacağım umarım hoşunuza gidecektir. Bir çok değişik tarz bulunmaktadır, gelinler için bile şapka modeli bulabilirsiniz. Kendi stilinize uygun herhangi bir modeli kendi stiliniz ile harman yapabilirsiniz.

 

Tesetturluler icin sapka Modelleri 6 Tesetturluler icin sapka Modelleri 5 Tesetturluler icin sapka Modelleri 4 Tesetturluler icin sapka Modelleri 3 Tesetturluler icin sapka Modelleri 2 Tesetturluler icin sapka Modelleri 1

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?