Tuğba Venn İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyim markalarının önde gelen isimlerinden Tuğba & Venn 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu ile birbirinden güzel tesettür giyim kıyafetlerini sizler için sunuyor. Pardösüler, tunikler, kaplar ve rengarenk eşarplarla ilkbahar yaz döneminde tercihlerinize Tuğba & Venn’e de yer verin.

2023 ilkbahar yaz koleksiyonlarında tesettür giyim adına en fazla pardösüler, kaplar, tunikler, etekler ve yelekler dikkat çekerken her daim baş tacı eşarp ve şal modelleri de renkleniyor.

Tugba Venn Pardesu Modelleri

Tuğba & Venn tesettür giyim markası olarak kaliteli ürünlerinin yanı sıra her koleksiyondaki ürünleri ile öne çıkıyor. Özellikle pardösü ve kap gibi dış giyim ürünleri ile muhafazakar kesim denilen kapalı giyinen tesettürlü bayanların gözdesi durumunda.

Tugba Venn Pardesu Modelleri siyah kahverengi

2016 yılının modası olan düğmesiz kemerli kap modellerini bu koleksiyonda da görmek mümkün. Yine 2015-2016 yılında sıkça kullanılan rüzgarlıklı pardösü ve rüzgarlıklı kap modelleri de Tuğba & Venn’in 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda yerini alıyor. Farklı stiller, değişik tasarımlar ve kaliteli ürünler..

Tugba Venn Pardesu Modelleri petrol mavisi

Anneler Günü Hediyeleri Aker’den

Hayatımızın en kıymetlileri annelerimizi her gün seviyoruz. Ama ‘Anneler Günü’ diye benimsenen Mayıs ayının ikinci pazarına gelen gün herkes annesi için özel bir hediye vermek ister.

Tugba Venn Pardesu Modelleri kot

Aker gibi giyim markaları da bu güne özel anneler için indirimler, kampanyalar düzenliyor.

Aker, annelerimiz için en uygun hediyelerin olduğu bir marka. Giyim adına pek çok seçenekle annenizi mutlu edebilirsiniz. Eşarplar, çantalar ve giyim adına pek çok armağan bulabilirsiniz.

Tugba Venn Pardesu Modelleri gri

2023 yılında Aker giyimin ‘Anneler Günü’ ne özel koleksiyonundaki parçaları sizler için derledik:

Etrucci Tunik Modelleri

Yeni sezonun açılmasıyla ilkbahar ve yaz aylarında bayanların rahat rahat giyebileceği düşünülen her türlü kıyafet görücüye çıkıyor. Farklı desenler, siyahtan beyaza tüm renkler, ilginç tasarımlar ve rahatlık, ferahlık veren kıyafetler  vs.

Yaz aylarında bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biridir tunik modelleri. İster uzun ister kısa olsun tunik modelleri de şal modelleri kadar hızla değişen, farklı şekillerde kullanılan bir giyim parçası haline geldi.

Tugba Venn Pardesu Modelleri curuk cilek

Tunik, bayanların kalçalarını kapatacak uzunlukta olduğu için rahatlıkla giymeyi tercih ettikleri bir kıyafetken şimdilerde kombinlerin ana unsuru olmaya devam ediyor. Bir yere gidecekken tunik modeli ve rengi, belirlendiyse her şey tamam. Altına uygun renk bir pantolon ve başına dolama şal veya eşarp, tamamdır diye bakılıyor.

Ancak tunik seçerken de seçici olmalıyız. İç göstermemeli, raht ettirmeli, vücuda yapışmamalı, terletmemeli vs gibi özellikleri varsa o tuniği sıklıkla kullanabilirsiniz demektir.

Tugba Venn Pardesu Modelleri acik kahverengi

Etrucci tunik modellerinde en fazla dikkat çeken detay ise 2023 tunik modellerinde çizgileri çok sık görmemizdir.

Rahat tunik modellerinin adresi Etrucci den yeni sezona ait 2023 tunik modelleri işte tam da burada:

Tugba Venn Pardesu Modelleri acik kahve

Zühre Pardesü İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü, tesettür giyim içinde dış giyim olarak farklı modeller, farklı tasarımlar çalışan kaliteli işler yaparak tesettürlü ve muhafazakar kesimden pek çok kişinin takip ettiği bir marka.

Tugba Vennin Siradisi Stilleri

2023 ilkbahar yaz koleksiyonunda, kap modelleri, uzun yelek modelleri, pardesü modelleri ile dikkatleri çekiyor. Farklı tasarımlarla tsettürlü bayanların tercih ettiği Zühre Pardesü, 2023 ilkbahar yaz sezonunda çoğunlukla diz altı kap modelleri ve yine diz altı yelek modelleri ile karşımızda. Yelekler bu sene bayanların gözdesi diyebiliriz.

Tugba Vennin Siradisi Stilleri takim

Uzun tuniklerden sonra uzun yelekler de rahat ve kullanışlı olması nedeniyle tercih ediliyor. Kemerli yelekler, çıtçıtlı yelekler, düğmeli yelekler ve salaş yelekler hepsi de oldukça rahat kullanımlı ve bir çok renk seçeneğine de sahipler.

Tugba Vennin Siradisi Stilleri blazer

Zühre pardesü modelleri 2023, kot pardesüler yine kot sevenler için koleksiyonda yerini aldı. Lacivert ve siyah renkler koyu olmasına rağmen bu yazın da geçen yaz olduğu gibi fazlaca kullanılacak. Açık renklerde ise kemik rengi, pudra pembesi, taş rengi gibi açık renkler var.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir