Silk Home Eşarp Modelleri

lkbahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte Silk Home Eşarp Modelleri 2018 beyaz, kırmızı, haki yeşil renklerle dikkat çekiyor. Bu serinin en önemli özelliği ise twill ipekten üretilmesidir. Twill ipeği daha önceden duymayanlar olabilir.

acik mor silk home tivil esarp

Silk Home Twill İpek

9

Genellikle ipek eşarp modellerinde iki tür kumaş kullanılmaktadır. Bunlar twill kumaşı ve sura kumaşıdır, ikisi de ipek olmakla beraber çok küçük farkları vardır. Bir çok kişi bu iki kumaşı ham maddenin özelliği sanmaktadır fakat sanılanın aksine twill ve sura ipek kumaşları dokumanın özelliğidir. Silk Home Eşarp Modelleri hepsi ipek kumaştan oluşmaktadır.

zincirli Silk Home Ipek Esarp Modelleri

Ürün etiketin de aksi belirtilmediği sürece twill ve sura ipekleri %100 ipek kumaşıdır.

yuvarlak desenli Silk Home Ipek Esarp Modelleri

Twill ve Sura İpeğinin Farkları Nedir? diye soracak olursanız aslında çok basittir. Twill ipekten yapılan eşarpları görenler bilir, twill ipek sura ipeğe göre daha mattır ve daha hacimlidir. Sura ipek ile twill ipeği karşılaştıracak olursak, sura ipek twill ipeğe göre daha parlaktır ve kaygandır, şekil verilmesi daha zordur.

yesil silk home tivil esarp

Bu kadar bilginin ardından Silk Home Eşarp Modelleri 2018 gelecek olursak, sizler içi hazırladığım 15 modeli galeriye ve videoya ekleyeceğim.

uzun silk home tivil esar

Şimdi sizler için seçmiş olduğum hoşuma giden 3 modeli tanıtıyorum, geri kalanını yazının sonunda bulabilirsiniz.

siyah silk home tivil esarp

Bahar renkleri ve çiçeklerin muhteşem buluşması

siyah beyaz altin silk home tivil esarp

Bu model krem renk üzerine pastel çiçekler ile süslenmiş adeta baharı yansıtan bir modeldir. Silk Home Eşarp Modelleri 2018 seçme parçalarından biridir, bana göre 30 yaş ve üzerine güzel gidecek bir eşarptır. Bu modelin bir diğer özelliği ise her renk kıyafet ile uyum içerisinde olmasıdır. Bu eşarp ile nar çiçeğinden tutun siyah renklere kadar büyük bir renk aralığında bir kıyafet tercih edebilirsiniz.

Silk Home Yeni Sezon renkli esarp

 

Mavi ve pembenin olağanüstü uyumu

Silk Home Yeni Sezon mavi beyaz esarp

Bu eşarp modeli de bana göre 30 yaş üzerinden çok genç kızlara daha çok yakışacaktır. Canlı ve açık renkler olduğu için çok kullanışlı bir modeldir. Beyaz ve açık kıyafetlerle birlikte giyilebilir.

Silk Home Yeni Sezon Esarp Modeli

Ayrıca hem beyaz tenlilere hemde esmer tenlilere çok yakışan bir modeldir. Bu modeli tercih ederseniz eşarbı bu şekilde bağlamayı unutmayınız. Çünkü arka kısımın pembe olması ve aşağıya doğru sarkması hoş görünecektir. Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasında gençler için beğendiğim ve ilk olarak tercih edeceğim modeldir.

Silk Home Yeni Sezon 2018 esarp

 

Yeşil, Mor ve Mavinin Uyumu

Silk Home Yeni Sezon 2018 esarp model

Bu parça ise Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasında en beğendiğim modellerden birisidir. Renklerin uyumu sizinde gözlerinizden kaçmıyordur. Bu model kır düğünlerinde, piknik tarzı etkinliklerde ve açık hava davetlerinde sizlere çok yakışacak bir üründür. Fakat tek tip renkte bluz yada elbiseler giymeniz de fayda var. Çünkü üç rengin buluşması olduğu için altına giyeceğiniz kıyafet bir kaç renkten oluşunca uyuşmazlık yaşayabilirsiniz.

silk home siyah beyaz tivil esarp

Bu ürün Silk Home Eşarp Modelleri arsında bağlanış tarzı ile çok dikkatimi çekti, ürünün kendisi de güzel olsa da bu eşarp bağlama stili bambaşka bir hava katmış, sizler de bu şekilde bağlayıp deneyebilirsiniz.

silk home mor beyaz tivil esarp

Silk Home Eşarp Modelleri 2023

Silk Home Ipek Esarp Modelleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz Silk Home Eşarp Modelleri 2018 adlı videoya buradan ulaşabilirsiniz. Galeri için sayfanın en altına ininiz.

İşte bu seriyi fotoğraf galerisi halinde görebilirsiniz, başlamak için herhangi birine tıklayınız.

Silk Home Ipek Esarp Modelleri renkli cicekli

Lütfen Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasından seçtiğiniz modeli yoruma yazınız, bu sayede diğer kullanıcılara da fikir vermiş olursunuz.

silk home esarp modelleri

Silk Home İpek Eşarp Modelleri

Silk Home Ipek Esarp Modelleri ana

Silk Home ithal ipek eşarplar birbirinden farklı desenleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Bu yazımızda özellikle çiçek desenli ipek eşarpları bir kenara bırakıp geometrik şekilli ve göz yanılması desenleriyle çok ilginç tasarımlar taşıyan ipek eşarpları derledik.

Göz yanılsamalı ipek eşarpların renklerle dansı bu olsa gerek. İşte o muhteşem desenli ipek eşarplar:

silk home esarp modelleri twill silk home esarp modelleri twill ipek

Silk Home Yeni Sezon İpek Twil Eşarplar

Silk Home Yeni Sezon esarp modelleri

Silk Home, ipek eşarp ve ipek twil eşarp markaları arasında ithal olması ve diğer eşarp markalarına göre daha uygun fiyatlarla satılması nedeniyle hızla yükselen bir eşarp markası haline geldi ülkemizde.

silk home esarp modelleri 2018 twill

İpek eşarplarda önemli olan hem kalite hem de desenlerdir ya gerçekten Silk Home eşarpları da öyle güzel desenlerle üretiliyor ki her yeni sezonda birbirinden şık desenler ve göz alıcı renklerle koleksiyonlarını sunuyor.

silk home esarp modelleri 15

Eşarp modelleri arasında Silk Home ipek twil eşarp desenlerine de mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz. Bahar ayları yaz ayları demeden her rengin birbiriyle çok güzel harmanlandığı bir koleksiyonla Silk Home yeni sezon ipek twil eşarp modelleri işte tam burada sizler için derledik.

silk home esarp modelleri 9 silk home esarp modelleri 7 silk home esarp modelleri 6 silk home esarp modelleri 5 silk home esarp modelleri 4 silk home esarp modelleri 3 silk home esarp modelleri 0 silk home esarp modeller 11 silk home cicekli esarp modeli silk home bahar renkleri esarp renkli silk home tivil esarp pudra rengi silk home tivil esarp mor yesil Silk Home Ipek Esarp Modelleri mor krem barok silk home tivil esarp mavi beyaz Silk Home Ipek Esarp Modelleri koyu renk Silk Home Ipek Esarp Modelleri kare desenli Silk Home Ipek Esarp Modelleri kahverengi silk home tivil esarp kahverengi Silk Home Ipek Esarp Modelleri kahve renkli Silk Home Ipek Esarp Modelleri geometrik sekilli silk home twill esarp farkli renki tivil esarp silk home desenli Silk Home Ipek Esarp Modelleri cizgili bordo Silk Home Ipek Esarp Modelleri beyaz siyah Silk Home Ipek Esarp Modelleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir