Spor Ayakkabı ile Tesettür Giyim Kombinleri

Spor ayakkabılar, günlük yaşamda tüm rahatlığı ile bizimle oluyor. Bayanların dolaplarında yer edinen spor ayakkabılar, sonbaharda da çeşitli kombinlerdeki yerini alıyor. Genç görünümü, rahatlığı ve hatta şıklığı ile karşımıza çıkan spor ayakkabı modelleri, tesettür giyimde de oldukça kullanılıyor. Spor ayakkabılarda bu yıl başta beyaz olmak üzere açık renklerin dikkat çektiğini ve moda olduğunu görüyoruz. Markaların birbirinden güzel, rahat ve kullanışlı spor ayakkabıları Sonbahar modasının anahtar parçalarından biri oluyor.

Spor Ayakkabılar Sonbaharda da Bizimle

Adidas, Nike ve Reebok gibi markalar, bu yıl hemen hemen tüm günlük kombinlerde yer aldı. Günlük yaşamın vazgeçilmez unsuru olan spor ayakkabılar klasik kıyafetler ile de kullanılmaya başlandı. Spor ayakkabı yalnızca spor parçalar ile kullanılır düşüncesi bu sezon son buldu. Altın sarısı takılar, klasik çanta ve ceketler spor ayakkabılar ile birlikte kullanılarak en şık biçimde karşımıza çıktı.

e71cb52e7ddc6f7558a16a6c9fe52884

Spor Ayakkabılar ve Klasik Parçalar Bir arada 

Spor ayakkabılar, tüm klasik ceketler, takılar ve çantalar ile kullanılarak şıklığı yansıtıyor. Klasik ve spor kombinlerde kullanılan spor ayakkabılarda bu yıl Adidas yükselişte oluyor. Adidas’ın ‘superstar’ ismi ile satışa sunduğu koleksiyon oldukça sevildi ve tüm bayanların dolaplarında yer edindi.

827a9a36cc860cdd5e885ffcffa3024b

Beyaz Renk Yükselişte

Yaz aylarını geride bırakıyor ve Sonbahar aylarına giriş yapıyoruz. Buna rağmen yazdan kalan beyaz spor ayakkabılardan vazgeçmiyor ve kullanmaya devam ediyoruz. Sonbahar kombinleri, beyaz ayakkabılar ile tamamlanıyor. Trençkotlar, uzun ceketler, kot montlar ve hatta şallar en güzel spor ayakkabı modelleri ile birlikte kullanılıyor.

Spor Ayakkabı Kombin Örnekleri;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir