Tesettür Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri
Tesettür Moda ve Kadın Bloğu
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri
Sosyal Medyada Paylaş

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri

2024 yılının gelinlik modasında kimi gelinlerin vazgeçemediği uzun kuyruklar var. Danteller, nakışlar, taşlar, inciler ve üst üste tüller..

O en özel günde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen gelinlerin uzun kuyruklu bir gelinlik istemesinden daha doğal ne olabilir ki? Bembeyaz tüllerin içinde belki taşlarla belki nakışlarla belki de güpürlerle süslenmiş bir gelinliğin bir de uzun kuyruğu olsa fena mı olur..

uzun kuyruklu kapali gelinlik modeli 1

İster açık olsun ister kapalı, gelinlik modellerinde duvak ve kuyruk en önemli parçalardır. Kimi kuyruklar sırf tülden oluşurken kimi kuyruklar da gelinliğin etek kısmıyla uyumlu olarak uçları kalın ya da ince güpürlerle çevrelenmiş hazırlanıyor.

uzun kuyruklu kapali gelinlik modeli 2020 1

Uzun kuyruklu gelinliklerin tek bir sıkıntısı olabilir; oda kirlenme problemi. Yerlerde gün boyu sürünen güzelim gelinliğinizin kirlenecek olması düğün gününüzün çok güzel geçtiği anlamına gelir. En azından düğün boyunca bir masada oturup kalmamışsınızdır. Sizi bu güzel günde yalnız bırakmayan davetlilerle ilgilenip tüm düğün salonunu turlamışsınızdır. Bırakın kirlensin temiz bir hayata başlarken, uzun kuyruklu gelinlik kirlenmiş çok mu 🙂

Konuyu başka yerlere çekmeden tesettür uzun kuyruklu gelinlik modellerinden oluşan resim galerimizi paylaşmak isteriz:

Kuyruklu Kristal Tas Islemeli Tesettur Gelinlik

Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2024

2024 tesettürlü gelinlik modelleri ve gelinlik modelleri için dantel işlemeli gelinlik modelleri popüler olacak diyebiliriz. Dantelli gelinlikler, ister kapalı bayanlar ister açık bayanların gözdesi haline gelecek. 2016 tesettürlü gelinlik modelleri arasında pek çok model var. Ancak her yıl olduğu gibi kimi gelinler prenses gelinlik modelleri kimi gelinler balık etekli gelinlik modelleri kimi gelinler de kendi tasarımı olan gelinlik modelleri ile en güzel ve özel güne hazırlanmak isteyecekler.

Kristal Tas Islemeli Kuyruklu Kapali Gelinlik Modeli

Peki 2016 yılında tesettür gelinlik modası ne olacak?

Tesettürlü Gelinlik Modelleri Tarzlar

Öncelikle gelinlik seçimi yapılmadan düğün mekanına karar vermeniz doğru olacaktır. Kır düğününe renklerin eşlik edeceği bir gelinlik modeli çok yakışacaktır. Salon düğünlerinde ise fazla abartıya kaçmadan altın ve dantel işlemeli ya da taşlı gelinlik modelleri sizi gelin olarak özel hissettirecek ışıltıyı verecektir.

Cicek Islemeli Kuyruklu Kapali Prenses Gelinlik Modeli

2024 yılının en popüler gelinlik modelleri kuyruklu gelinlikler, prenses modeli gelinlikler ve fransız dantelli gelinlikler.

Kuyruklu gelinlik modellerini tesettürlü gelin adayları da sıklıkla kullanmak istiyor. Upuzun bir kuyrukla davetliler arasından geçerken oluşabilecek ufak kazalara karşı tedbirli olmanızı tavsiye ederiz. Ve kuyruklu gelinliklerde fazla taş işlemeler ve fazla kullanılan dantel veya nakış işlemeler de kuyruk detayını öldürebilir. Sade ama şık bir gelinlik kumaşı ile göğüs kısmına ağırlıklı işlemeleri olan ve kuyruğu sizin isteğinize göre ayarlanan tesettürlü gelinlik modeli ile zaten düğünün en göz alıcı kişisi siz olacaksınız. Abartıya kaçmadan, kuyruğa bastırmadan rahatlıkla kuyruklu gelinlik modeli seçebilirsiniz.

kurklu uzun kuyruklu kis icin gelinlik

Her yıl olduğu gibi 2024 tesettürlü gelinlik modelleri prenses modeli gelinlikler yine var. Belden kabartmalı bu gelinlik modelinde ise çok fazla uzun olmadan -ayaklar görünmeyecek ama yerlerde sürünmeyecek kadar- bu gelinlik modelini de seçebilirsiniz. Gelinliğin etek kısımlarının dantellerle bezendiği, etek aralarında taş, inci, üç boyutlu çiçek vs detayların olduğu gelinlik modelleri sizin olmasını istediğiniz gibi tasarlanabilir. Göğüs kısmında yine çoğu gelin adayının arzu ettiği gibi taş işlemeler ya da dantel işlemeler oldukça moda olacak.

Kate Middleton Uzun Kuyruklu Gelinlik

Fransız dantelli gelinlik modelleri ise, bir klasik gibi popülerliğini sürdürüyor. Dantel, bizim ülkemizin bir parçası. Nerede olursa olsun dantel detayları her kıyafet her eşya bizim için değerlidir. Bu sebeple bu özel günde de fransız dantelli gelinlik modellerinden seçen gelin adaylarının sayısı yadsınamayacak kadar fazladır. Burada dikkat edilmesi gereken kısım yine fazla abartıya kaçıp gelinliğin o saf o temiz ve masum görüntüsünü kirletmemek. kollar dahil her tarafı dantelle çevrili bir gelinlik modeli itici bile olabilir.

2024 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Galeri

2024 Tesettürlü gelinlik modelleri hakkında bir kaç model sizlerle paylaşmak isteriz. Bu galeride bulunan tüm parçalar 2016 tesettürlü gelinlik modelleri içindir. Daha fazlasına üstteki linklerden ulaşabilirsiniz.

Aşağıda sizler için hazırladığım 2016 tesettürlü gelinlik modelleri ile ilgili slayt gösterisini bulabilirsiniz. Eğer bu modeller ile ilgili fikirleriniz varsa 2024 tesettürlü gelinlik modelleri yazımın altındaki yorum bölümüne belirtebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014