Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

Gülsüm Elkhatroushi , yeni şal eşarp modellerine bir yenisini daha ekledi. 2 renkli bu şallar o kadar kullanışlı ki; istediğin rengi kullan. Birbirine uyumlu bir çok renk alternatifi yaparak tesettürlü bayanlara kolaylık sağlamış. Çift taraflı kullanılan bu şallara da Gülsüm hanım, Kristal Serisi Şallar diye isimlendirmiş. İthal kumaşlarla sınırlı sayıda üretilmiş. Gülsüm Elkhatroushi 2 renkli eşarp bağlama videosu biraz uzun olsa da çok farklı bir modeli bize armağan ediyor.

Gülsüm Elkhatroushi, instagram hesabından hem şal ve eşarp modellerini hem de eşarp bağlama videolarını paylaşıyor. O paylaştıkça biz de sizler için buradan yayınlıyoruz.

Gulsum Elkhatroushi sal baglama

Gülsüm Elkhatroushi, şal modelleri, eşarp modelleri, iç boneleri, ikili takımları, pelerinleri hatta kadife elbise modelleri yoğun ilgi görüyor. Bu güzel ürünleri instagram hesabından ya da belli illerde anlaşmalı olduğu firmalardan temin edebilirsiniz.

Gelelim videoda izleyeceğiniz Gülsüm Elkhatroushi yeni eşarp modeline. İki renkli, renkler birbirinden taşlı bir şerit ile ayrılmış. İki kumaşın cinsleri de farklı. Bir taraf penye, diğer taraf vivienni kumaş. Kesinlikle terletmez, rahat ve yumuşak bir kullanma sahip. Hangi tarafı yeni rengi örtmek istiyorsanız o şekilde bağlayacaksınız.

Dolama tarzı eşarp bağlama genellikle bu tür şal ve eşarplarda en fazla tercih edilen yöntem. Eşarp içine takılan içbone sayesinde de yine iğne takmadan rahatlıkla kullanılabilir. Hatta penye kısmı alt tarafta kalırsa şal gibi omuzlarınızı da örterek sıcaklık sağlar. Kumaşlar özel getirttirilmiş ama taş işlemeleri dahil hepsi burada dikilmiş.

Gulsum Elkhatroushi 2 Renkli Esarp Baglama

NOT: Resimler Gülsüm Elkhatroushi sosyal medya hesabından alıntıdır. (instagram hesabı : gulsummelkhatroushi)

Gülsüm Eljhatroushi, bu özel seri üretim çift renkli eşarplar için bir de kutu tasarlamış. Üzerinde ismi yazan tasarımcı, kutu içine de “Sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim.” diye ufak da bir not düşmüş. Çok da güzel olmuş.

İşte çift taraflı taşlı Gülsüm Elkhatroushi tasarımlı eşarp bağlama videosu :

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?