Aker Giyim Kombin Önerisi

Aker de 2015 yaz indirimi devam ederken bir kaç kombin önerisi vermek istedim. Hem giyim hem eşarp hem çanta modellerinde yani tüm Aker ürünlerinde %50 ye varan indirimlerle istediğiniz kombini yapıp cebinizi rahatlatabilirsiniz.

İşte benim önerim olan kıyafetler ve eşarplar :

Öncelikle halk arasında çingene pembesi diye bilinen bu canlı pembe -kimileri neon pembe de diyor- volanlı önü açık hırkayı çok beğendim. Hem etek hem pantolon üstüne rahatlıkla kullanılabilir. Ancak ben pantolon etekle kombin yaptım. Ve siyah şifon bir pantolon etek kullandım. Hırka içine en uygunu beyaz badi olacaktır. Badinin uzun kollu, kısa kollu ya da kolsuz olması size kalmış. Üzerine şal ve eşarp kullananlar için iki seçenek ekledim. Çanta olarak siyah kapitone bir model olsun istedim. Uzun zincirli kolu da kombine hareketlilik katmış.

Aynı Desen Ayrı Renkler

Aradığınız eşarp desenini bulup renklerini sevmediğiniz oluyor mu? Her renkte desenler sanki farklılaşıyor. Sanki farklı bir eşarba bakınmış gibi oluyorsunuz.

Aker İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp Modelleri
Aker İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp Modelleri

Happy & Sad Eşarp Modeli

İnsanoğlu kimi zaman mutlu kimin zaman mutsuz.. Sadece ruhumuzda değil yüzümüzde de bu ifadeler var. Ve tekstil sektörü de bu ifadeleri oldukça sık kullanıyor. Ancak ben tesettür giyim içinde eşarp modellerinde daha önce hiç görmemiştim.

Bu happy and sad eşarp çok farklı çok değişik bir tasarıma sahip. Duygularımızdaki farklılıklar gibi bir mutlu bir üzgün..

Gelin birlikte bakalım, bakalım siz de beğenecek misiniz?

Aker İlkbahar Yaz İpek Eşarp
Aker İlkbahar Yaz İpek Eşarp

Çift Taraflı Püsküllü Eşarp

Çift taraflı püsküllü eşarplar 2023 yılının en fazla tutulan eşarp modelleri oldu. Püsküllü olması kıyafet kombinlerine hareketlilik kattı. Çift taraflı kullanılan püsküllü eşarplar ise farklı iki renkte kıyafetle kullanım kolaylığı sağladı. Püskülleri olması sebebiyle biraz spor biraz günlük kullanım için tasarlandı.

Aker İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp
Aker İlkbahar Yaz Sura İpek Eşarp
Aker İpek Krep Saten Eşarp Modelleri
Aker İpek Krep Saten Eşarp Modelleri

Püsküllü eşarp nasıl bağlanır? Eşarplar kare formunda oldukları için ipek eşarplar gibi bağlanır Çünkü kare şallar gibi bağlanmak istense kenarındaki püsküller buna mani olacaktır. Püsküllü eşarp resim galerimizde gördüğünüz gibi normal eşarp formatında bağlandığında çok şık durur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir