Bej Eşarp Modelleri 2017

Bej Eşarp Modelleri 2017

Doğru kombinler ve parçalar ile eşarp orantısı yapabilmek her zaman oldukça önemlidir. Yeni gelen yıl 2017’de de binlerce model eşarplar sizlerle birlikte olacak. Özellikle de farklı tarzda, bej tonlarının oldukça doğal ve desenli bir şekilde kullanıldığı eşarp modelleri ile tüm yıl farklı tarzları üzerinizde taşıyor olacaksınız. Tüm eşarpların kendine has bir dokusu mevcuttur ve 2017 yılında da bu dokular farklı çeşitlerde sunulmaya devam edecek.

Bej Eşarplar Nasıl Kombinlenir?

Tonları ile herkesin yüzüne yakışabilen bir niteliğe sahip olan bej eşarp modelleri 2017 parçaları oldukça bomba gibi bir halde modaya çıkmaya hazırlanıyor. Yeni yılda takacağınız eşarp modelleri 2017 parçalarıyla da dilediğiniz her tarza uygun bir kombin yaratmanız mümkün olacaktır. Özellikle bej tonlarını taşıyan, düz bej renginde olan ya da desenlerinde bej tonlarının kullanıldığı eşarpları oldukça kolay kombinleyebilirsiniz.

Örneğin bir bebek mavisi ya da buz mavisi bir gömlek ya da kap üzerine bej tonlarında bir eşarbı hiç şüphesiz takabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda siyah, kiremit, koyu turuncu, mor, fuşya ve lacivert tonlardaki giysilerinizle de bej tonlarından eşarp modellerini kombinlemeniz oldukça harika görüntüleri ortaya sunacaktır. 2017’de modasını bir hayli sürdürmeye hazır olan bej tonlarındaki eşarplarınız da rahatlıkla kombinlenebilmeleri adına rahat kumaşlar tercih edilerek basılmaktadır.

Dijital Baskı Tercih Edilmeli Midir?

Özellikle de bej tonlarından eşarp modellerinde dijital baskı desenleri tercih ederseniz, her zaman çok daha rahat bir kullanıma sahip olabilirsiniz. 2017 yılında da modasını ve statüsünü korumaya devam edecek olan dijital baskıları bej tonlarındaki eşarplara da uygulanacak. Böylece bej eşarplarınız üzerinde renkli dijital baskılar tercih ederseniz, oldukça muazzam şekilde kullanmanıza olanak sağlamış olacaksınız.

Tafta Bej Eşarplar Tercih Edilmeli Midir?

Tafta eşarplar her zaman en fazla tercih edilen modelde eşarplardır. Bej tonlarında da tafta modelleri tercih ederseniz, 2017’de de modası çok net bir şekilde devam edeceği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tafta eşarpların kumaşları diğer eşarpların kumaşlarına oranla daha sert ve fantaziktir. Bu nedenle bağladığınız anda başınız üzerinde kalıp gibi bir hal alır ve gün boyu bozulmalara ya da kaymalara neden olmaz.

Bej tonlarının kullanıldığı taftalar ise yine diğer renk tonlarına oranla daha fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise tamamen tüm renk tonları ile uyum sağlayabilmesi ve kolayca kombinlenebilmesidir. Bej tonları özellikle de 2017 yılında bomba gibi geliyor ve sizler de gerek günlük yaşamda gerekse özel zamanlarda rahatlıkla tercih edebileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?