Saks Eşarp Modelleri 2017

Saks Eşarp Modelleri 2017

Saks eşarp modelleri 2017

Tesettür giyim modası son zamanlarda oldukça gelişmektedir. Bunun için en iyi tasarımcıların bile birbiri ile yarıştığı bu dönemde en çok dikkat çeken farklılıklardan biri ise özgür renk kullanımı. Renklerin büyüsü ile herkes kendine farklı bir moda akımı, farklı bir tarz katabilir. Bunun için birbirinden güzel renkler arasında bir uyum sağlamanın yanı sıra kendinize en çok uyacak olan rengi seçmek en faydalısı olacaktır. 2017 yılının en çok tercih edilecek renklerinden biri ise saks mavisi.

Saks mavisi eşarp modelleri 2017: 2017 yılına yaklaşırken çok önceden belirlenmiş olan moda akımının rüzgârları şimdiden hafif hafif kendini göstermeye başladı. Bu yılın en yaygın renklerinden biri saks mavi olacak. Bu rengi ister çanta ve ayakkabılarınızda ister ceket ve pardesülerinizde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı bir hava ve ortama renk katmak istiyorsanız eşarp seçimlerinizde ister sade saks ister desenler arasında dans eden parlak bir saks rengini tercih edebilirsiniz.

Tesettürde yeni akım: eskiden görmeye alıştığımız tek renk ve tek model tesettür modası artık yok denecek kadar az. Herkesin farklı bir moda anlayışına ve kendini ifade etmeye özgür iradesi bulunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken kendi renginizi seçmek. Bu kışın en gözde renklerinden biri saks mavi. Saks mavi eşarplar ister aksesuar olarak bel, boyun hatta çantanıza takabilir isterseniz başörtüsü olarak kullanabilirsiniz. Özellikle parlak saks mavi eşarbı gece davetlerinde kullanmanız çok şık ve yerinde bir tercih olacaktır.

Saks Mavisi Eşarp Modelleri 2017

2017 eşarp modelleri: tesettür giyimin en önemli parçalarından biri elbette ki eşarplar. Fakat eşarp aynı zamanda fular olarak da kullanılabilir ve çok farklı zarif bir hava katar. 2017 renkleri arasında birbirinden güzel ve dikkat çekici renkler görebilirsiniz. Saks mavi bu renklerden biri ve bu kışa adını yazdıran en gözde renk. Eşarp modelleri 2017 yılında kendini form olarak da değiştirdi. Son zamanlarda moda akımlarından biri olan püskül modası, artık eşarplarda da boy göstermektedir. Farklı bağlama şekilleri tercih ederek sizde püsküllü eşarplar ile farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Üstelik son derece çık ve kibar görünen bu püsküllü eşarp modası kıyafetler ile de takım olunca daha güzel bir moda anlayışına imza atacaktır.

Eşarp modasında en parlak renkler: bu kışın en gözde renkleri asarında saks, somon, hardal, gri ve simsiyah bulunmakta. Bu renkler sizi her ortama göre farklı bir havaya ve görüntüye sokmaya yetecektir. Öncelikle her bayanın dolabında siyah ve gri bir eşarp bulunmalı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?